Katarzyna Duszyńska

Napisz do mnie

*

*

*

*

*

Podaj wynik działania:

*

* pole wymagane

Dane kontaktowe

Telefon: 509 771 052

Mail: katarzyna.duszynska@angkredyty.pl

O mnie

W branży finansowej pracuję od zawsze, czyli od 1998 roku. Zaczynałam moją przygodę z kredytami w bankach, a od 2000 roku pracuję w pośrednictwie kredytowym. Bardzo fascynuje mnie kontakt z ludźmi oraz to, że pomagam im spełniać marzenia. Chętnie przeprowadzę Państwa przez gąszcz dokumentów i meandry bankowości, abyście mogli Państwo zrealizować swoje zamierzenia bez problemów i nadmiernego zaangażowania. Zajmuję się kredytami hipotecznymi, gotówkowymi, dla firm oraz ubezpieczeniami. Z ANG Spółdzielnią Doradców Kredytowych jestem związana od 2014 roku.

Prywatnie jestem czynnie działającą fanką koszykówki.

Edukacja i doświadczenie

Sopocka Szkoła Wyższa, Wydział Ekonomiczno – Społeczny, kierunek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami – licencja z 2013 roku.

Uniwersytet Szczeciński, Wydział Nauk Ekonomicznych, kierunek Finanse i Bankowość – magister.

Bałtycka Wyższa Szkoła Humanistyczna, kierunek Zarządzanie i Marketing – licencja.

Liceum Ekonomiczne – technik ekonomista.

Rekomendacje

*

*

*

* pole wymagane

13-06-2017 09:49

Znam Panią Kasię od lat kilkunastu, wcześniej już pomogła mi w uzyskaniu kredytu, poleciłam ją też wielu znajomym, wszyscy byli zadowoleni, w tym roku w kwietniu Pani Kasia ponownie pomogła mi w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu, mogę stwierdzić, że nadal reprezentuje sobą pełen profesjonalizm, nie popadła w rutynę, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a co najważniejsze wybiera najlepszą ofertę kredytową dla danej osoby i pozwala maksymalnie zaoszczędzić czas związany z załatwieniem formalności. Z pełnym przekonaniem nadal będę polecać wszystkim Panią Kasię.

~Iza
14-03-2017 13:33

Pani Kasia nam bardzo pomogla z wszystkimi sprawy przy zakupu nowego mieszkania, a to ze to byl nasz pierwszy raz to naprawde bylo duzo pomocy przy tym! Pani Kasia jest swietna i goraco polecam na wszelkie sprawy. Polecam i pozdrawiam!

~Mateusz
18-11-2016 08:15

Po przeczytaniu wszystkich opinii nt. współpracy z Panią Kasią nie pozostaje mi nic innego jak się pod tym podpisać ;) Pierwszy raz spotkaliśmy się 6 lat temu, kiedy jako młody chłopak chciałem kupić kawalerkę w Gdyni - dzięki pomocy p. Kasi udało się. Teraz wraz z Żoną zapragnęliśmy kupić mieszkanie w innym mieście i wtedy przypomniałem sobie o przesympatycznej Kobiecie, świetnie znającej się na finansach. Jak się można domyślić - jesteśmy po podpisaniu umowy kredytowej. POLECAM!

~Michał
18-11-2016 08:15

Po przeczytaniu wszystkich opinii nt. współpracy z Panią Kasią nie pozostaje mi nic innego jak się pod tym podpisać ;) Pierwszy raz spotkaliśmy się 6 lat temu, kiedy jako młody chłopak chciałem kupić kawalerkę w Gdyni - dzięki pomocy p. Kasi udało się. Teraz wraz z Żoną zapragnęliśmy kupić mieszkanie w innym mieście i wtedy przypomniałem sobie o przesympatycznej Kobiecie, świetnie znającej się na finansach. Jak się można domyślić - jesteśmy po podpisaniu umowy kredytowej. POLECAM!

~Michał
05-11-2016 15:38

Witam, Korzystając z możliwości chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Kasi za pomoc w doborze oferty kredytowej oraz we wszystkich kwestiach związanych z załatwianiem kredytu. Bardzo sprawny kontakt oraz fachowe odpowiedzi na nasze pytania sprawiły że przez cały okres załatwiania kredytu dało się odczuć pełen profesjonalizm ze strony Pani Kasi. Z pewnością będę pamiętał o Pani przy kolejnych inwestycjach. Zdecydowanie polecam i będę polecał wszystkim znajomym. Pozdrawiam :)

~Wojtek Myśliński
25-10-2016 13:04

Bardzo dziękujemy za tak szybkie załatwienie naszego kredytu. Przeszliśmy przez całą biurokrację szybko, miło i przyjemnie. Pani Kasia jest przemiłą osobą i wzbudza zaufanie od pierwszego kontaktu. Cechuje ją wiedza i profesjonalizmem. Panią Kasię Polecam WSZYSTKIM, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w uzyskaniu kredytu.

~Maria i Adam Kwiatkowscy
08-09-2016 16:05

Cudowna Pani Kasia. Dzięki Niej przejście przez zawiłe i bardzo (jak dla nas) kręte drogi kredytowe odbyło się jak po maśle. Służyła nam poradą i radą w dzień i prawie w nocy :) co zakończyło się odpowiednim kredytem na wymarzone mieszkanko. Z całego serca dziękujemy , no i oczywiście gorąco polecamy Panią Kasię.

~Sylwia i Krzysztof
22-07-2016 20:16

Pani Kasia to rzetelna, kompetentna i życzliwa osoba. Załatwianie formalności kredytowych przebiega bardzo sprawnie w milej atmosferze. Zdecydowanie polecam !!!

~Pawel W.
13-05-2016 10:46

O Pani Kasi usłyszeliśmy od znajomych.Wykonaliśmy jeden telefon i Pani Kasia przeprowadziła nas przez procedure kredytu hipotecznego bezproblemowo.Wystarczyło jedno spotkanie,kilka e-maili i telefonów i umowa kredytowa była gotowa.Pani Kasia wszystko nam dokładnie wytłumaczyła,dzięki czemu skompletowanie dokumentów nie było problemem.Dzięki profesjonalizmowi Pani Kasi kredyt został załatwiony w bardzo krótkim czasie.Polecamy.Pani Kasia to profesjonalistka w swoim fachu.A jeszcze do tego fajna babka.Polecamy wszystkim potencjalnym kredytobiorcom z korzystania z jej usług- to nic nie kosztuje a na pewno pomoże

~MARCIN I BEATA
10-05-2016 09:25

Znalazłem mieszkanie w bardzo okazyjnej cenie i potrzebowałem natychmiastowej porady. Wystarczył jeden telefon do Pani Kasi i od razu wiedziałem jakie dokumenty będą mi potrzebne. Przesyłałem wszystko drogą elektroniczną, bez zbędnego umawiania się. Otrzymałem konkretną pomoc w odpowiedniej chwili. Bardzo polecam i dziękuję.

~Rafał
31-03-2016 10:19

Kasia była moją pośredniczką w trakcie procedury pozyskiwania kredytu hipotecznego. Mój przypadek był o tyle skomplikowany, że kupowałem dom od małego dewelopera, i bardzo dużo dokumentów, które teoretycznie są po stronie dewelopera musiałem załatwiać sam. Sam w cudzysłowie, bo wszystko załatwiała Kasia. Ilość czasu jaką zaoszczędziłem jest nie do opisania. Bardzo serdecznie polecam.

~Bartek
13-02-2016 21:14

Od pierwszego kontaktu profesjonale podejście do klienta. Pani Kasia to osoba empatyczna w pełni zaangażowana w wykonywaną pracę, dokładna i bardzo cierpliwa:) Dbała, aby wszystko było zrozumiałe i jak najmniej kłopotliwe dla mnie. Dostałam kontakt z polecenia i teraz ja będę polecać dalej. Dziękuje za nieoceniona pomoc.

~Agata Z.
21-01-2016 09:44

z pełna odpowiedzialności polecam panią Kasię jako doradcę, jest to osoba zaangażowana, podejście indywidualne do potrzeb klienta, empatyczna, potrafiąca wyjść na przeciw potrzebom. Pełen profesjonalizm nic dodać nic ująć.

~Kasia i Grzegorz S.
19-01-2016 19:06

Dyspozycyjność, wysokie kompetencje, rzetelność, skrupulatność i ogromna pomoc z czysto ludzkim podejściem do klienta. Więcej słów nie trzeba, żeby opisać nasz pozytywny odbiór p. Kasi jako profesjonalnego doradcy w sprawie kredytów i zakupu mieszkania od A do Z. Polecam p. Katarzynę Duszyńską jako doradcę kredytowego.

~Maciek i Ala B.
23-12-2015 09:29

Kasię znam już od wielu lat - to jedyna osoba, do której mam pełne zaufanie, jeżeli chodzi o zawiłe i skomplikowane procedury kredytowe. Kasia nie jeden raz mi pomogła, a ostatnio przeprowadziła mnie i męża, przez trudny, w moim mniemaniu kredyt mieszkaniowy. Kasia to niezwykle miła i sympatyczna osoba, bardzo pomocna, która wyszukuje najlepsze rozwiązania i zawsze kieruje się dobrem Klienta. Kasia wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania i wykazuje się ogromem cierpliwości oraz zrozumienia (co przy moim charakterze i ilości pytań, które zadawałam było bardzo istotne). Kasię wiele razy już polecałam swoim znajomym i nadal będę to robić. Tutaj też z pełną odpowiedzialnością i chętnie polecam Kasię - to świetny i profesjonalny doradca. @Kasiu - jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za pomoc przy zakupie wymarzonego mieszkania :)

~Anna Rybacka
17-12-2015 22:33

Z całkowitą odpowiedzialnością polecamy Panią Katarzynę Duszyńską, jako świetnego doradce kredytowego, a zarazem niesamowicie ciepłą i przyjazną osobę, która w każdej sytuacji służy pomocną dłonią. Wszelkie rady, sugestie oraz profesjonalna wiedza merytoryczna doprowadziły nas sukcesywnie do celu, jakim był zakup mieszkania. Całość transakcji przebiegła bardzo sprawnie, szybko i bez ŻADNYCH komplikacji- życzymy wszystkim tak kompetentnej osoby przy swoim boku, z takim podejściem staranie się o kredyt jest mniej stresogenne niż cekolowanie mieszkania! Serdecznie polecamy! I pięknie dziękujemy zarazem!

~Paulina Gancarz, Przemysław Belgrau
31-07-2015 12:15

Współpraca z Panią Kasią to czysta przyjemność. Indywidualne podejście do klienta. Kompletne, rzetelne informacje na każdym etapie sprawy. Ogromna wiedza merytoryczna. GORĄCO POLECAM PANIĄ DUSZYŃSKA JAKO FACHOWEGO DORADCĘ KREDYTOWEGO Z KTÓRYM MOŻNA BEZSTRESOWO PRZEJŚĆ PROCES UZYSKANIA KREDYTU.

~Ewa Muszyńska
27-07-2015 14:07

Współpraca z Panią Kasią jest profesjonalna, a jednocześnie przebiega w dobrej atmosferze. Klient traktowany jest indywidualnie, a propozycja współpracy dobierana jest w taki sposób, aby odpowiadała jego potrzebom. Co bardzo ważne dla mnie, już na samym początku dostałem komplet informacji niezbędnych do podjęcia decyzji. Wszystkie podawane rozwiązania były przejrzyste i transparentne (bez ukrytych niemiłych niespodzianek, które mogłyby podnieść koszty ponoszone przez klienta). We współpracy bardzo odpowiadała mi chęć znalezienia rozwiązania, z którego klient będzie zadowolony. Podkreślenia wymaga profesjonalne zaangażowanie w sprawy klienta, przygotowanie Pani Kasi na każde kolejne spotkanie z klientem oraz wspólne poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań.

~Tomasz Czubala
27-07-2015 11:27

Znam Panią Katarzynę od wielu lat i zawsze mogę na niej polegać. Wielokrotnie ją polecałem w tych prostych i trudniejszych sprawach. Sam też ostatnio potrzebowałem doradztwa. Sprawa kredytu, którą dla mnie prowadziła była skomplikowana ze względu na rodzaj i charakter zabezpieczeń. Mimo to udało się szybko i sprawnie podpisać umowę kredytu i sfinansować nasze cele. Zawsze profesjonalna, przygotowana i co najważniejsze rozumiejąca i słuchająca klienta. Polecam współpracę z Panią Katarzyną Duszyńską jako fachowym Doradcą w zakresie kredytów.

~Wojciech D. Gdynia
13-07-2015 13:25

Kilka miesięcy temu uzyskałem od Pani Kasi ogromną pomoc w uzyskaniu kredytu na przebudowę i remont mieszkania i strychu. Moja rola ograniczyła się praktycznie tylko do złożeniu podpisu. Wyszukanie najlepszej oferty przygotowanie niezbędnych dokumentów przeprowadzone zostało z wielkim profesjonalizmem i znajomością tematu za co jeszcze raz dziękuję i wszystkim POLECAM!!!! współpracę.

~Robert Kotyński
31-03-2015 08:39

Gorąco polecam! Pomimo sporych problemów formalnych, gdzie dla wielu banków byłem mało wiarygodnym kredytobiorcą, Pani Kasi udało się umożliwić mi wzięcie kredytu na wymarzone mieszkanie, na warunkach jakie określiłem na początku współpracy. Wiązało się to często ze spotkaniami w weekendy i w godzinach wykraczającymi poza ogólnie pojmowane \"godziny pracy\". Sto procent profesjonalizmu i zaangażowania!

~Jan Płudowski
26-03-2015 20:34

Szczerze polecam współpracę z panią Katarzyną. Profesjonalizm w każdym calu i osobiste zaangażowanie w sprawy klienta. Wszystko wytłumaczy, podpowie, dyspozycyjna, pracowita i zorganizowana, dzięki czemu kredyt dostaliśmy \"raz dwa\"!!! POLECAM!!!!!

~Aleksandra Siatecka
16-03-2015 11:53

Polecam Panią Kasię jako wzór dla osób zmagających się z finansowaniem nabycia nieruchomości. Przedstawione przeze mnie zagadnienie spotkało się z pełnym profesjonalizmem oraz znajomością rynku. Polecam Panią jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych instytucji finansowych. Praca wykonana przez Panią Kasię w moim przypadku może być wzorem Doradcy Klienta

~Jacek Matysiak
13-03-2015 09:17

Kilka lat temu Pani Kasia wybrała dla mnie oferty i pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego na remont mieszkania. Polecam wszystkim Panią Kasię jako doradcę w zakresie kredytów i ubezpieczeń. Jest profesjonalistką - sprawnie porusza się na rynku ofert kredytowych, wybrała ofertę najlepiej dopasowaną do moich wymagań, pomogła w przygotowaniu dokumentów i sfinalizowaniu transakcji z bankiem. Ponadto Pani Kasia jest osobą bardzo życzliwą, wyrozumiałą, cierpliwą, zaraża optymizmem i pozytywną energią.

~Kamila Gospodarczyk
13-03-2015 09:17

Kilka lat temu Pani Kasia wybrała dla mnie oferty i pomogła w uzyskaniu kredytu hipotecznego na remont mieszkania. Polecam wszystkim Panią Kasię jako doradcę w zakresie kredytów i ubezpieczeń. Jest profesjonalistką - sprawnie porusza się na rynku ofert kredytowych, wybrała ofertę najlepiej dopasowaną do moich wymagań, pomogła w przygotowaniu dokumentów i sfinalizowaniu transakcji z bankiem. Ponadto Pani Kasia jest osobą bardzo życzliwą, wyrozumiałą, cierpliwą, zaraża optymizmem i pozytywną energią.

~Kamila Gospodarczyk
04-03-2015 22:30

Pomoc Pani Kasi w załatwieniu formalności w sprawie kredytu mieszkaniowego oceniam na bezcenną. Wiadomo że każdy z nas zabiegany w codziennym życiu nie ma czasu na tysiące papierków bankowych, codziennych wizyt w bankach oraz innych instytucjach wydających potrzebne dokumenty - wówczas pojawienie się osoby takiej jak Pani Kasia jestem całkowitym ułatwieniem przejścia przez całą procedurę kredytową. Polecam serdecznie współpracę

~Jola Żółkiewska
25-02-2015 23:52

Pani Kasia Duszyńska jest rewelacyjnym doradcą kredytowym, którego poznaliśmy przy okazji zakupu naszej pierwszej nieruchomości w 2004r. Jest to osoba bardzo kompetentna, rzetelna a co najważniejsze posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej i łatwość przekazywania zawiłych bankowych informacji dla „zwykłego zjadacza chleba”. Współpraca z Panią Kasią to sama przyjemność i pewność, że zostaniemy obsłużeni profesjonalnie i fachowo. Śmiało mogę i polecam Panią Kasię Duszyńską osobom z mojego kręgu, które w przyszłości planują zakup nieruchomości i poszukują doradcy finansowego. Korzystaliśmy z pomocy Pani Kasi kilkakrotnie, i nigdy się nie zawiedliśmy, przy kolejnych kredytach wybór był prosty – Tylko i wyłączni Pani Kasia Duszyńska. Polecam i jeszcze raz polecam!!!

~Małgorzata i Maciej Andruszkiewicz
25-02-2015 18:28

Mając okazje wyrażenia swojej opinii o p. Katarzynie Duszyńskiej mogę na pewno powiedzieć, że to profesjonalistka w każdym calu. Doskonale zna zagadnienia rynku kredytowego i każdego, mając wieloletnie doświadczenie oparte o wiedzę, bezbolesnie przeprowadzi przez niejednokrotnie skomplikowany proces, jakim nawet dla przeciętnego klienta, jest wzięcie kredytu. Pani Katarzyna Duszyńska nie tylko zna swoje rzemiosło od strony merytorycznej, nie boję się tu użyć takiego słowa, ale co najistotniejsze podpowie i pomoże w każdej zawiłości \"kredytowej\".

~Maria Szklarz
25-02-2015 14:08

Pani Kasia to profesjonalistka w najlepszym z wydań. Osoba kompetentna, z ogromną wiedzą o meandrach kredytowych. Pod Jej opieką nie trzeba się obawiać niespodzianek. Z najczystszym sumieniem : POLECAM !

~Maja P
24-02-2015 20:13

Do Pani Kasi zgłosiłam się po podjęciu decyzji o zakupie mieszkania. Jest profesjonalnym doradcą i bardzo pomocną osobą. Potrafi wytłumaczyć wszystkie wątpliwości nawet najbardziej dociekliwym klientom ;) Polecam tego doradcę jeśli szukacie osoby, która bezproblemowo, rzetelnie przeprowadzi Was przez proces kredytowy oraz dobierze najlepszą ofertę.

~Monika
24-02-2015 17:28

Po podjęciu decyzji o kupnie mieszkania mieliśmy okazję zapoznać się z ofertą i doradcami z 3 firm i tylko Panią Kasię zdecydowanie nazwałabym doradcą w tym stresującym i trudnym dla każdej osoby okresie. Nie tylko przygotowana merytorycznie (a nasz przypadek nie był łatwy z uwagi na brak posiadania przez męża obywatelstwa polskiego) ale gotowa do pomocy i wsparcia. Jako jedyny doradca sama przygotowała dla nas dokumenty, wypełniła, wyjaśniła; nasza rola ograniczyła się do złożenia podpisów. Ponadto zaprezentowane oferty zdecydowanie przewyższały atrakcyjnością te, otrzymane wcześniej od osób, z którymi próbowaliśmy rozmawiać z innych firm doradczych. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Kasią dla wszystkich chcących bezproblemowo i bezstresowo przejść przez proces pozyskiwania kredytu.

~Agnieszka i ChristiaanPozostali członkowie zespołu

Powrót